^ TOP BACK


Czy wiesz, w jakim stanie jest Twój akumulator?


Nie czekaj do pierwszych mrozów, przezorność jest wskazana.
Sprawdzanie stanu akumulatora i układu ładowania, to jedna z najczęściej zaniedbywanych czynności konserwacyjnych przy
przeglądzie okresowym auta. Sprawdż już teraz stan swojego akumulatora,
aby móc cieszyć się zimą komfortem tym bardziej, że nie zawsze wystarczy tylko podładowanie baterii.
Może trzeba będzie zainwestować w nowy akumulator.

W sezonie zimowym wielu kierowców pada ofiarą rozładowanego akumulatora. Akumulator to ta część samochodu, która może sprawić nam najwięcej kłopotu, już pierwszej zimnej nocy. Chyba nikt nie lubi takiej sytuacji, gdy zimnym rankiem, spieszymy się do pracy, a silnik nie chce odpalić.
Latem jeździmy zwykle z niedoładowanym akumulatorem, jednak zimą może to stać się przyczyną braku wystarczającej ilości prądu.
Dzieje się tak, ponieważ wraz ze spadkiem temperatury spada też temperatura elektrolitu oraz jego pojemność.
Już przy zerowej temperaturze na dworze, pojemność akumulatora obniża się o ok. 20%. A jeśli temperatury osiągną niższe wartości niż minus 20 stopni C., to jego pojemność obniży się wręcz do 50%. A pamiętać należy, że szacunki te dotyczą nowych akumulatorów.


W trosce o bezpieczeństwo i komfort użytkowania akumulatorów nasz sklep zdecydował się na przeprowadzenie AKCJI EKSPERTYZA, polegającej na darmowym sprawdzaniu stanu AKUMULATORÓW WSZYSTKICH MAREK.


Jak wziąć udział w AKCJI EKSPERTYZA?Przyjedź do naszego sklepu AGRO-CZĘŚCI który mieści się przy ul. Stefana Żeromskiego 12A/1 w Szczytnie
i poproś o sprawdzenie stanu akumulatora niezależnie od jego marki.
Wyszkolony personel naszego sklepu dokona pomiarów pozwalających określić ogólny stan Państwa akumulatora.
Badaniu poddany zostanie także Państwa samochód, w który to sprawdzimy takie parametry jak ładowanie i pobór prądu przy rozruchu, co pozwoli zaoszczędzić Państwu przykrych niespodzianek związanych z eksploatacja akumulatora.