^ TOP BACK

Realizacja zamówienia :


ZAMÓWIENIE
Zamówione w naszym sklepie telefonicznie towary dowozimy odpłatnie bez względu na ilość zamówionego asortymentu na terenie całego miasta Szczytna i okolicznych miejscowości.


KOSZT DOSTAWY
Koszt dostawy określonego towaru jest jednorazowo podany przy zamawianym produkcie( produktach ) i jest on niezależny od rodzaju i ilości zamawianego towaru. Koszt dostrczenia akumulatorów ciężarowych, rolniczych i przemysłowych to jedyne 20 zł niezależnie od ilości .


USŁUGI TRANSPOTROWE
Usługi transportowe świadczymy sami. W przypadkach dyskusyjnych, związanych z logistyką naszych towarów. Zastrzegamy sobie odmowne rozpatrzenie dostarczenie towaru do Klienta.
Odbiór osobisty oferowanych przez nas towarów nie jest obciążony kwotą dostawy.

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA : 
W przypadku większości potwierdzonych zamówień termin ich realizacji waha się między 1 a 2 dniami roboczymi od daty złożenia zamówienia. W sezonie jesienno-zimowym (październik-marzec) standardowy czas realizacji zamówień może ulec wydłużeniu o 1-3 dni robocze.
Standardowy czas realizacji zamówienia wynosi 1-4 dni robocze. To czas, w jakim prawie zawsze mieścimy się z doręczeniem zamawianego akumulatora pod wskazany adres. Jeżeli z jakiegoś powodu termin ten miałby zostać przekroczony, zostaniecie Państwo o tym poinformowani telefonicznie. Zostanie również podany nowy termin realizacji zamówienia.
Jeśli z winy nie leżącej po stronie sklepu AGRO-CZĘŚCI Państwa przesyłka zostanie opóźniona (np. wskutek opóźnienia dostawy), również przekażemy Państwu taką informację drogą telefoniczną.
Doręczanie przesyłek, czyli zamówionego telefonicznie akumulatora w sklepie AGRO-CZĘŚCI, odbywa się w większości za pośrednictwem naszego sklepu. Sklep nasz doręcza przesyłki w godzinach 8.00 – 16.00 każdego dnia roboczego, dostawa w sobotę jest realizowana w godzinach 8-14; Istnieje także możliwość wybrania dokładnej godziny doręczenia po wcześniejszym telefonicznym ustaleniu.
W przypadku braku możliwości technicznych odebrania przez Państwa lub doręczenia przez nas przesyłki uprzedzimy Państwa telefonicznie o zmianie terminu dostawy.